LOGO TASARIMI

Logo, müşteri ile markayı birbirine bağlamalıdır. Logo, benzersiz olmalı. Markanın sahip olduğu değerleri göstermeli ve aynı zamanda hedef kitle açısından ilgi çekici nitelikte olmalıdır. Logo kullanımı markanız ve şirketiniz için oldukça önemli olan bir detaydır. Logo seçimi konusu yüksek sorumlulukla yaklaşılması gereken bir konudur. Herhangi bir logo tasarımı olabilir diye düşünmek şirketiniz açısından uzun vadeli sürelerde zarar verici olabilir. Logo birçok kural çerçevesinde genel olarak 3 ayrı türden oluşmaktadır. Yazı karakterlerine estetik dokunuşlarla anlam katılarak. Sektör veya firma içeriğini vurgulayarak sembol kullanmak. Soyut grafiklerle markanın algılanan kalitesiyle örtüşen türüdür.

Kreatif ekibimiz; sizi, firmanızı, ürününüzü ve markanızı temsil edecek logo tasarımı sunmaktadır. Logo tasarımı firmalar için önemlidir, biz bu önemin ve ciddiyetin farkındayız, WAY AJANS olarak logo ve amblem tasarımı konusunda sizi dinliyoruz ve rakip analizi yaparak sektörünüzde farklılıklar yaratıyoruz.

Kayseri’de hizmet veren firmamız logo tasarımı ve marka danışmanlığı konusunda sadece Türkiye değil birçok ülke firmalarına da kurumsal kimlik kazandırarak önemli projelerde yer almıştır. Logo kurumsal kimliğinizin temelidir. İyi bir logo, bir firma için en akılcı ve getirisi olan yatırımdır.

Logonuz ister kişisel ister ticari kullanım için olsun, tasarımınızın tüm telif haklarına sahip olmanız için ayrıca marka tescil hizmeti vermekteyiz.

NELER YAPTIK